achart403.blogspot.com | closerblogger.blogspot.com | cybercara.blogspot.com | www.penampung-konten.com | iprosiding.usm.ac.id/blog | kkn.lppm.usm.ac.id Кейтиренгова служба "VipSM" | Carte Royal

Кейтиренгова служба "VipSM"

Переглянути меню
Графік роботи: 

по замовленню

Адреса: 

м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова 34А, офіс 7, поверх 2

Телефон: 

Найголовніше - це любов до свого діла, адже тільки з любов”ю готується все смачне та красиве.

Компанія VipSM спеціалізується на організації виїзного, ресторанного обслуговування для ділових, формальних та неформальних, приватних та масштабних подій чисельністю від 2 до 3000 осіб. Фуршет від нашої компанії, один з найзручніших видів ресторанного обслуговування та чудове рішення для прийому гостей у будь-якому місці (офіс, дім, природа), будь-якій локації в зручний для Вас час.

Організуємо для Вас: Фуршет, Банкет, Coffe паузу, Селянський стіл, Шведський стіл, Барбекю або Пікнік, Бізнес сніданок, Корпоратив, Бранч, Конференцію, Презентацію, Ювілей, тощо.

Нашою особливістю є виняткова мобільність, нескінчена різноманітність кухні та комплексність послуг, професійний та якісний підхід до організації та проведення заходів будь-якого формату. Оснащена технічна база в поєднанні з професіоналізмом кухарів та фахівців служби сервісу, гарантують високу якість обслуговування. Наша мета - надати гостям повний спектр якісних послуг, а саме інноваційну організацію здорового та смачного харчування.

При вашому бажанні до організації заходу залучаються декоратори, фотографи, флористи.

Незалежно від того, яким буде коло запрошених гостей: будь-то колеги по бізнесу або найближчі люди, наша КЕЙТЕРИНГОВА КОМПАНІЯ організує чудове та справжнє свято, яке дозволить забути про всі проблеми та турботи, пов'язані з приготуванням до події.

Смачна організація виїзних подій!