Шинок "Калина" | Carte Royal

Шинок "Калина"

Переглянути меню
Середній чек: 
50 грн
Графік роботи: 

з 11.00 до 00.00 щодня

Адреса: 

м.Івано-Франківськ,  вул.Промислова,29

Телефон: 

Шинок “Калина” – це кафе автентичної української кухні, в якому поєднюються національні риси нашого народу. Інтер’єр закладу Вас приємно здивує сучасним українським стилем, а при вході привітно зустріне, одягнений в українську вишиванку персонал. Не менш цікавою є і подача страв – у глиняному посуді.

Просторий зал, який може вмістити до 95 гостей, ідеально підходить не тільки для повсякденного споживання їжі, а й для проведення урочистих подій та заходів. Різноманітне меню задовільнить кулінарні бажання найзатятішого гурмана. Особливістю шинка є наявність справжнього мангалу, страви з якого пахнуть димком. Для тих, хто полюбляє проводити час на свіжому повітрі відкрита літня тераса. Ми потурбувались про Ваш сімейний відпочинок і побудували чудовий дитячий майданчик. Задоволені діти – спокійні батьки!

Персонал закладу переконаний, що традиції нашої української кухні не залишать байдужими жодного гостя . Адже кожна страва – це шедевр, а кулінарія прирівнюється до мистецтва.

Таким чином, шинок “Калина” –  це не просто місце трапези, а “обличчя” національної культури харчування українського народу.